POLSKA AKADEMIA HIPNOZY
uświadamia. pomaga. edukuje

Polska Akademia Hipnozy powstała, aby przekazywać wiedzę, wspierać ludzi w rozwoju własnym, transformować wewnętrzne ograniczenia i blokady oraz pomagać im w drodze do odkrywania i budowania najlepszej wersji siebie. Jest to najważniejsza droga jaką można podążać w życiu ponieważ relacja z samym sobą jest z całkowitą pewnością tą relacją w jakiej jesteśmy do końca życia, a ponadto wpływa i kształtuje naszą rzeczywistość na zewnątrz. Razem z Małgorzatą Leszczyńską prowadzimy kursy Hipnoza w Praktyce oraz Hipnoza Zaawansowana dzieląc się własnym doświadczeniem, a także pokazujemy jak hipnoterapię połączyć z innymi nurtami i narzędziami pracy. Jeśli interesujesz się działaniem umysłu, masz własny cel do zrealizowania lub Twoim powołaniem jest praca z innymi ludźmi poniżej dowiesz się dlaczego to właśnie na ten kurs warto przyjść. Zapraszamy. 

Hipnoza to skuteczne narzędzie pracy z podświadomością, naukowo potwierdzone i nadal badane w wielu kierunkach zastosowania.  Naukowe metody badań mózgu potwierdzają, że jest bezpieczna,  a jej zastosowanie jest wielokierunkowe. Jest doskonałym narzędziem do pracy ze sobą angażując podświadomość do osiągania wyznaczonego celu. Jest również metodą pracy z innymi osobami w celu wprowadzenia zmian z ich życiu. Z łatwością może być samodzielnym narzędziem pracy lub wzbogacać warsztat terapeutyczny i obecne doświadczenie wielu specjalistów. 

Hipnoza jest stanem koncentracji na idei, sugestii w stanie dysocjacji od czynników zewnętrznych z ominięciem czynnika krytycznego świadomego umysłu.

KURSY

KURS HIPNOZA W PRAKTYCE

 

Dzięki hipnozie dochodzi do trwałego uzdrowienia negatywnych wzorców, schematów i doświadczeń z przeszłości, które mają wpływ na automatyczne zachowania lub reakcje emocjonalne w obecnym życiu. Jej zastosowanie jest wielokierunkowe i bardzo uniwersalne. Wiele osób uczestniczy w naszych w celu własnej wewnętrznej transformacji ponieważ ta metoda pozwala na szybkie zauważalne efekty. Odzyskujemy sprawczość, budujemy poczucie własnej wartości, z większą łatwością realizujemy zamierzone cele. Możemy odszukać doświadczenia ograniczające nas w dążeniu do celu, a po ich uwolnieniu zaangażować podświadomość do wspierania nas w realizacji drogi życia. Wśród naszych absolwentów mamy również psychologów, psychoterapeutów i lekarzy. Oni wykorzystują hipnozę jako potężne narzędzie wzmacniające ich ogromny już warsztat pracy. Wiedzą, że dzięki hipnozie mogą pomóc łatwiej i szybciej przepracować szkodliwe zachowania swoich pacjentów (nałogi, lęki, fobie, zachowania destrukcyjne). Kurs ukończyły również osoby, które we własnej praktyce pracują z ciałem Pacjentów (fizjoterapeuci, masażyści) wiedząc, że ciało reaguje adekwatnie do zmagazynowanych emocji. 

Hipnoza pozwala na przywrócenie równowagi między ciałem fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Jest drogą do osiągnięcia Jedności.  

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursu i jego programu kliknij na przycisk poniżej: 

 

 


STAWIAMY NA JAK NAJWIĘKSZY UDZIAŁ PRAKTYKI PODCZAS SZKOLENIA ABYŚCIE MOGLI Z GOTOWOŚCIĄ DO DZIAŁANIA UKOŃCZYĆ TEN KURS  I WYKORZYSTAĆ UZYSKANĄ WIEDZĘ

KURS ODBYWA SIĘ STACJONARNIE I ONLINE, DZIĘKI CZEMU MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ Z KAŻDEGO MIEJSCA  NA ŚWIECIE

 

PO ZAKOŃCZENIU KURSU DOSTAJESZ OD NAS  FRAGMENTY KURSU W POSTACI NAGRAŃ

 

ZAWSZE MOŻESZ DO NICH WRÓCIĆ 

 

TWORZYMY SPOŁECZNOŚĆ, KTÓRA Z OTWARTOŚCIĄ PRACUJE I PRAKTYKUJE PO ZAKOŃCZENIU KURSU

MOŻESZ RÓWNIEŻ PO KURSIE SKORZYSTAĆ Z SUPERWIZJI

KURS HIPNOZA ZAAWANSOWANA

 

Celem kursu Hipnoza Zaawansowana jest przekazanie kompletnej wiedzy teoretycznej oraz w praktyce przez własne doświadczanie oraz pracę z innymi uczestnikami kursu. Kurs umożliwia Ci w pełni własną wewnętrzną transformację przez doświadczenie większości procesów w pracy z podświadomością, a to powoduje wgląd w doświadczenia Twoich przyszłych Klientów. Poznajesz skuteczne i potężne narzędzia głębokiej pracy z podświadomością w oparciu o pracę 5-fazową i wiele innych technik hipnotycznych. Dostajesz również wiedzę jak zbudować własną praktykę hipnoterapeutyczną. 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu kursu kliknij na przycisk na dole strony: 

 

 

WYBIERAMY DLA WAS MIEJSCE Z DUSZĄ

MIEJSCE DO PRACY, NAUKI, DOŚWIADCZANIA

IDEALNE DO ZMIANY I INTEGRACJI W CISZY I SPOKOJU

 

 

TEN KURS RÓWNIEŻ ODBYWA SIĘ STACJONARNIE I ONLINE, DZIĘKI CZEMU MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE

Wiedzę przekazujemy Wam pokazując bezpośrednio w pracy z Wami, nie używamy żadnych wcześniej przygotowanych nagrań.  Obserwujecie w pracy bezpośredniej każdy z procesów, a następnie pod okiem naszych doświadczonych asystentów i przy naszym wsparciu praktykujecie ze sobą. 

TO 7 DNI GŁĘBOKIEJ PRACY Z PODŚWIADOMOŚCIĄ

EDUKACJI, PRAKTYKI I WŁASNEJ TRANSFORMACJI