O mnie

Moja filozofia praktyki holistycznej to nie praca. W każdym razie nie tylko. Nie dotyczy przecież tylko pracy,  z tego składa się moje życie.

Dlatego praktykuję codziennie to co polecam w mojej pracy. Jestem w zgodzie ze sobą. Wspieram najlepszą praktyką jaką wypracowałam swoim doświadczeniem do tej pory.

Praktykuję holistyczne podejście do zdrowia i życia, tym chcę się dzielić. Stworzyłam metodę pracy łączącą hipnoterapię z metodami coachingowymi i Totalną Biologią, uzupełniając je dietoterapią i przywracaniem równowagi ciała. Wiem, że wszystko w nas się przenika i wszystko jest połączone. Choroba fizyczna nie istnieje sama w sobie, ponieważ Twoje ciało nie jest oddzielone od umysłu i nie jest oddzielone od duszy. W ujęciu fizyki kwantowej Twoje myśli są tak samo ważne jak Twoje emocje i tak samo ważne jak Twoje ciało fizyczne. Bo wszystko jest energią i wszystko jest połączone.
 

 

Moja metoda pracy zwraca uwagę na każdą z tych płaszczyzn, które wspieram wykorzystując wiedzę naukową oraz wiele metod uzupełniających. Jeśli zajmiesz się właściwym odżywieniem, nawodnieniem i oczyszczeniem organizmu a jednocześnie uwolnisz go od obciążeń (np. nietolerancji pokarmowych, metali ciężkich itp.) to podstawy masz za sobą. I co dalej?  Co gdyby pozwolić sobie pomyśleć, że ciało jest wskaźnikiem stanu umysłu i duszy, że chce przekazać wiadomość o tym co znajduje się poza równowagą? Dzięki uświadomieniu i uwolnieniu mentalnych i emocjonalnych konfliktów automatyczny umysł zmienia sposób reagowania ponieważ ta wiadomość została wysłuchana a jej cel zrealizowany. Jest to pewnego rodzaju świadomy detoks mentalny i emocjonalny. Podobne zależności obejmują płaszczyznę potrzeb duchowych, bez względu na to jaką wiarą lub filozofia się kierujesz.

Z kwantowego punktu widzenia jesteś Jednością

 Ale co zrobić z faktem, że zaledwie do 10% umysłu to umysł świadomy? Hipnoza dociera do tego co nieświadome, odnajduje przyczyny automatycznych reakcji, uzależnień, objawów sygnalizowanych jako choroba.

Hipnoza to potężne narzędzie zmiany uwalniające od ograniczeń i otwierające pełny potencjał możliwości, wydobywając na powierzchnię to co nieświadome.

Całość mojej praktyki służy odbudowie równowagi fizycznej, emocjonalnej i duchowej poprzez praktykowanie uważności na każdą z nich i systematyczny wzrost świadomości tego, że wszystko jest połączone. I wszystko jest Jednością.

Dr nauk w zakresie żywienia człowieka

Kursy, certyfikaty, szkolenia:

Certified Practitioner of NLP Classic Code; Polska Akademia NLP + International Trainers Academy of NLP (Issue No: T3079)
Hipnotyczny Transcamp, Polska Akademia NLP, nr licencji T235
Master NLP; Polska Akademia NLP, Nr licencji: T235
Coach i trener, Polska Akademia NLP, Nr licencji: T235
Zaawansowana Hipnoza i Hipnoterapia, Dagmara Konopacka i Piotr Matejuk
Certyfikowany Praktyk Hipnozy, Polski Instytut Hipnozy; Christopher Caress + Dagmara Konopacka
Certyfikowany Master Hipnozy i Hipnoterapii, Polski Instytut Hipnozy; Nr członkowski: 17052

Inwestuję w ciągły rozwój i doskonalenie:

 Obecnie:
Totalna Biologia – w trakcie dalszego szkolenia (czerwiec 2020)

Studia podyplomowe: Psychoonkologia (SWPS w Warszawie)

Zaufali mi:

„Niesamowita kobieta, która pomogła mi kiedy już nie wierzyłem, że można mi pomóc. Pomogła mi zobaczyć i mieć inne życie i możliwości. Pomogła mi uratować moją rodzinę”.

Łukasz P.

„Do Agnieszki trafiłam z polecenia lekarza z problemem jelita drażliwego. Byłam na 5 spotkaniach i do dzisiaj mam spokój. Polecam. „

Elżbieta K.

„Poszedłem z polecenia lekarza z mojej przychodni z tematem, o którym nie bardzo chciałem rozmawiać, a już szczególnie nie z kobietą.  Najbardziej doceniam, że potraktowała mnie z wielką cierpliwością i profesjonalizmem.  „

 

Janek S.

dalsze wpisy w opracowaniu...

Jak mogę pomóc Tobie?

Jeśli masz gotowość do pracy nad sobą zapraszam.

Dokładnie tak! nie zrobię tej pracy w całości  za Ciebie, ale jeśli  nastawisz się na współpracę to chętnie pomogę z tym co trudne. 

Najczęściej zadawane pytania:

Czy ma Pani już doświadczenie z…

Ile wizyt potrzeba żebym mogła poczuć ulgę/ zobaczyć zmianę?

Czy z hipnozy będę coś pamiętał?

Na te i inne pytania chętnie Ci odpowiem.

 

 

Masz wątpliwości?